Çiftlik ve Ahır Otomatik Perde Sistemleri

Rota Otomatik Kapı

Çiftlik ve Ahır Perde Sistemleri

Ahır Perde Sistemleri, büyük ve küçükbaş hayvanların rüzgar, kar ve yağmurdan koruyan sistemlerdir. Otomatik kapı sistemleri konusundaki 2016’dan bu yana tecrübemiz ve uzman kadromuz ile Rota Otomatik Kapı Sistemleri olarak Otomatik Ahır Perde Sistemi kurulumu, bakımı ve tamirini Çorlu ve Trakya Bölgesi civarlarında yapmaktayız.

Ahır perde Sistemlerinin Amacı Nedir?

Rüzgarı Kırar Ve Girmesini Belli Oranlarda Engeller

Büyük ve küçükbaş hayvanları hasta eden en önemli unsur rüzgardır. Bu rüzgarı engellemek için geçirgen perdeler kullanılır.

Kuş Yuvalarına Engel Olur

Hayvanların sağlığı için temiz yem yemesi çok önemlidir.Bu sistemle kuşların yemlikten yem yemesi, yemliklere pislemesi engellenir.

Doğal Havalandırma Sağlar

Büyükbaş ve küçükbaş hayvanların sağlıklı hava sirkülasyonunu sağlamak için %0-%100 geçirgenliğe kadar ahır perdesi mevcuttur.

Gölge Alan Sağlar

Sıcak yaz günlerinde hamile ve yaşlı hayvanlar için gölge oldukça önemlidir. Bu ihtiyaçlarını karşılamak için perde çeşitlerini sizlere sunmaktayız.

Havanın Isınmasını Engeller

Otomatik Ahır Perde Sistemleri havanın ısınmasını engeller ve ısınarak yükselen havanın üst açıklıklardan dışarı çıkmasını sağlar.

Kirli Havanın Birikmesini Önler

Büyükbaş ve küçükbaş hayvanların dışkılarının içinde fazla miktarda metan gazı vardır. Bu gaz canlılar için zehirlidir. Hayvanların bu gazı solumamak için Ahır Perde Sistemlerini kullanmak son derece önemlidir.

Çorlu Rota Otomatik Kapı Sistemleri olarak Çorlu ilçeleri ve bütün Trakya’ya Ahır Perde Sistemleri hizmeti vermekteyiz. Çorlu ve bütün Trakya’ya ücretsiz danışmanlık hizmeti için bizleri Whatsapp hizmet hattımızdan ve GSM numaramızdan ulaşabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz.