Seksiyonel Kapı

Rota Otomatik Kapı

Seksiyonel Kapı

Çorlu Seksiyonel Kapı bakımı, montajı ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Seksiyonel kapılar ile ilgili her konuda firmamıza ulaşabilirsiniz.

Genel olarak seksiyonel kapı birçok farklı sanayi tesisinde ve buna benzer olan işletmelerde hem güvenlik hem de dış etkenlere karşı kullanılmaktadır. Seksiyonel kapı, kullanıldığı alana özel olarak bazı aksesuarlar da içermektedir. Genel olarak, üretim yapan endüstriyel işletmelerde, satış veya pazarlama yapan firmalarda ve lojistik sektöründe bulunan şirketlerde kullanılmaktadır. Bu şirketler tarafından oldukça kullanışlı oldukları için çok fazla talep edilmektedir.

Çorlu Seksiyonel Kapı

Her alanda faaliyet gösteren Çorlu Seksiyonel Kapı gıda sektöründe bulunan firmalar tarafından da tercih edilmektedir. Bu bakımdan çok kullanışlı, hijyenik ve ısı yalıtımı konusunda kalitelidir. Soğuk hava şartlarında tüm gıdaların, özelliklerini kaybetmesini engellerler. Ürünlerin en iyi şekilde varış noktasına ulaşması için Çorlu Seksiyonel Kapı tercihler arasında en çok kullanılan kapı modelleri olmaktadır.

Kullanım sağlanan alanlarda çok büyük oranda enerji tasarrufu sağlamakta ve çok kullanışlı özelliklere sahip olmaktadır. Seksiyonel özellikleri ile koruma sağladıkları alanda bulunan ürünleri soğuk ve sıcak hava akımından muhafaza etmektedir. Ayrıca; poliüretan kullanılarak üretilen bu kapılar, yangın veya kuvvetli rüzgara karşı da direnç göstermektedir.